PEDELEC MTB ROAD RETRO CROSS TREKKING CITY CLASSIC FOLDING JUNIOR & KIDS ALKATRÉSZEK
HÍREK »

Álláshirdetés

A Gepida kerékpárok gyártója az Olimpia Kerékpár Kft keres magas színvonalon teljesíteni képes, gyakorlattal rendelkező kollégát, az alábbi pozíció betöltésére:

Beszerző

Főbb feladatok, munkák:

·         kapcsolattartás bel-, és külföldi beszállítókkal
·         rendelések készítése és nyomon követése
·         új beszállítók felkutatása, versenyeztetése, ártárgyalások lefolytatása
·         a beszállítók folyamatos értékelése
·         szállító cégekkel való kapcsolattartás, versenyeztetés
·         szállítmányszervezés, beérkeztetések harmonizálása (Ázsiából, Európából, Magyarországról)

Az álláshoz tartozó elvárások:

·         Felsőfokú szakirányú végzettség
·         Legalább 2 éves beszerzői tapasztalat
·         Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
·         Tárgyalóképes angol nyelvtudás (szóban és írásban is)
·         Önálló munkavégzés
·         Jó kommunikációs készség, problémamegoldó képesség, precizitás

Amit kínálunk:

·         változatos, felelősségteljes munkakör
·         fiatal, dinamikus csapat
·         versenyképes jövedelem

Állás, munka területe(i):

·         Szállítás / Logisztika
·         Beszerző

Munkavégzés helye:

Budapest

A pályázatokat magyar és angol nyelven az office@gepida.hu címre várjuk, a pozíció megjelölésével.